Apelul judecatorilor pentru integritate si demnitate. Lista semnaturi

By | martie 25, 2010

Lista semnaturilor a ajuns la 326 413.

Important: Puteti sprijini demersul judecatorilor semnand petitia societatii civile Sustinem protestul judecatorilor fata de atitudinea CSM in cazul Voicu si al numirilor la ICCJ.

Ieri, 24 martie 2010, a fost facut public un protest al judecatorilor privind modul de actiune al Consiliului Superior al Magistraturii in legatura cu implicatiile etice puse in discutie de “cazul Voicu”, precum si fata de arbitrariul si lipsa de transparenta a numirilor la ICCJ.

INTEGRITATE şi DEMNITATE

Protestăm împotriva încălcării normelor eticii profesionale. Fiecare judecător şi procuror este dator să asigure respectarea valorilor profesiei: integritate şi demnitate .

I. Cerem C.S.M. o poziţie fermă şi neechivocă asupra încălcării normelor de etică ale profesiei. Făcând dreptate pentru alţii, trebuie să avem puterea să facem dreptate corpului magistraţilor şi să redăm demnitatea profesiei. Obiectivitatea soluţionării unei cauze nu înseamnă tăcerea asupra motivelor care au condus la apariţia acelei situaţii.
Solicităm C.S.M. să aibă o poziţie clară privind posibilitatea de a intra în şedinţa de judecată a acelora faţă de care a început urmărirea penală.
Cerem C.S.M. măsuri ferme pentru asanarea sistemului judiciar, încălcările Codului deontologic fiind la fel de nocive ca şi faptele de corupţie. C.S.M. are datoria sa analizeze nu doar comportamentul celor care sunt subiecţi ai unei anchete penale, dar şi comportamentul celor care au încălcat normele etice fără ca prin aceasta să se comită infracţiuni.

II. Cerem suspendarea procedurii de numire la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie până la clarificarea modalităţii în care judecători ulterior anchetaţi de D.N.A. au acces la cea mai înaltă poziţie în sistemul judiciar.
Demnitatea profesiei nu permite încurajarea unui sistem netransparent şi discreţionar în care criteriile de numire într-o funcţie ce presupune demnitate şi onoare au devenit din ce în ce mai oculte.
Solicităm membrilor C.S.M. să se pronunţe asupra vocaţiei de a se înscrie pe lista de candidaţi în vederea promovării la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie a membrilor C.S.M. în funcţie, Secretarului General, Secretarului adjunct şi a directorilor de direcţii.

Acest protest a fost inaintat Plenului CSM in aceasta dimineata, astfel incat sa fie luat in discutie inaintea trecerii la pucntul de pe ordinea zi privind numirea judecatorilor la ICCJ.

Către
Consiliul Superior al Magistraturii
Doamnei Florica Bejinaru,
Preşedinte al C.S.M.,

Stimată doamnă preşedinte,
Judecătorii semnatari ai prezentului protest vă solicităm să supuneţi dezbaterii plenului documentul de mai jos. Întrucât semnăturile au fost centralizate electronic, ele nu apar olograf decât pe listele întocmite local, însă acest protest este asumat direct de fiecare judecător al cărui nume apare în finalul documentului.

Jud. Lavinia Lefterache, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Francisca Vasile, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Dana Gârbovan, Curtea de Apel Cluj

Mihai Selegean, reprezentant al formatorilor in Consiliul Stiintific al INM

Jud. Carmen Cont, Curtea de Apel Cluj

Jud. Anca Pop, Curtea de Apel Cluj

Jud. Ioana Tripon, Curtea de Apel Cluj

Jud. Sergiu Bobos, Curtea de Apel Cluj

Jud. Daniela Griga, Curtea de Apel Cluj

Jud. Cristina Mănăstireanu, Curtea de Apel Cluj

Jud. Laura Dima, Curtea de Apel Cluj

Jud. Valentin Chitidean, Curtea de Apel Cluj

Jud. Vasile Goja, Curtea de Apel Cluj

Jud. Adina Daria Lupea, Curtea de Apel Cluj

Jud. Irinel Andrei, Curtea de Apel Cluj

Jud. Liviu Ungur, Curtea de Apel Cluj

Jud. Traian Darjan, Curtea de Apel Cluj

Jud. Andrea Chiş, Curtea de Apel Cluj

Jud. Marta Vitoş, Curtea de Apel Cluj

Jud. Simona Marinescu, Curtea de Apel Oradea

Jud. Aurelia Lenuţa Stan, Curtea de Apel Oradea

Jud. Doina Trif, Curtea de Apel Oradea

Jud. Felicia Toader, Curtea de Apel Oradea

Jud. Doina Maduta, Curtea de Apel Oradea

Jud. Florica Roman, Curtea de Apel Oradea

Jud. Dana Cigan, Curtea de Apel Oradea

Jud. Mihaela Vasiescu, Curtea de Apel Tîrgu-Mureş

Jud. Horatius Dumbrava, Curtea de Apel Târgu-Mureş

Jud. Adela Vintilă, Curtea de Apel Tîrgu-Mureş

Jud. Rusu Camelia, Curtea de Apel Tîrgu-Mureş

Jud. Dan Andrei Enescu, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Alexandru Şerban, Curtea de Apel Braşov

Jud. Epure Constantin, Curtea de Apel Braşov

Jud. Roxana Maria Trif, Curtea de Apel Braşov

Jud.  Amelia Farmathy, Curtea de Apel Bucureşti

Jud.  Dorina Zeca, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Cornel Dobranişte, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Petrică Arbănaş, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Elena Luissa Udrea, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Adela Bodea, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Lucia Uţă, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Carmen Comşa Georgiana, Curtea de Apel Bucureşti

Jud.  Magdalena Petre, Curtea de Apel Bucureşti

Jud.  Bianca Scrob, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Elena Daniela Opriş, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Veronica Cîrstoiu, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Liliana Bordescu, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Dumitrita Piciarcă,  Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Adriana Băjan, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Găgescu Risantea, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Craiu Carmen, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Damian Dolache, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Mironescu D., Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Carmen Găină, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Mariana Constantin, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Andreea Vasile, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Monica Niculescu, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Ileana Ruxandra Danaila, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Bogdana Alina Oraseanu, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Mihaela Ciocea, Curtea de Apel Bucureşti

Jud. Motolea Marius, Curtea de Apel Alba

Jud. Marius Ionescu, Curtea de Apel Alba

Jud. Lucian Ghermna, Curtea de Apel Alba

Jud. Nicolae Turbacă, Curtea de Apel Alba

Jud. Mirela Pop, Curtea de Apel Alba

Jud. Nicoleta Nanea, Curtea de Apel Alba

Jud. Monica Cismaru, Curtea de Apel Alba

Jud. Mariana Clonţa, Curtea de Apel Alba

Jud. Carmen Fit, Curtea de Apel Alba

Jud. Gheorghe Valentina, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Tudose Ana Roxana, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Georgescu Cristina, ,Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Craciunoiu Lucian, ,Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Frăţilescu Paul, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Mărăcineanu Vasile, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Fieraru Ştefan, ,Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Radu Adriana, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Dinu Florentina,  Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Niţu Teodor,  Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Secreţeanu Adriana, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Simona Petruţa Buzoianu, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Ioana Nonea, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Constanta Stefan, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Aida Stan, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Elena Staicu, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Ioana Tolu, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Alexandrina Urleteanu, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Ion Stelian, Curtea de Apel Ploieşti

Jud. Liliana Palihovici, Curtea de Apel Iaşi

Jud. Iustinian Obreja Manolache, Curtea de Apel Iaşi

Jud. Cszaba Bela Nasz, Curtea de Apel Timişoara

Jud. Florin Motiu, Curtea de Apel Timişoara

Jud. Laurenţiu Marius Hetriuc, Curtea de Apel Suceava

Jud. Simona Bacsin, Curtea de Apel Galaţi

Jud. Florinita Ciorascu, Curtea de Apel Piteşti

Jud. Gabriel Lefter, Curtea de Apel Constanţa

Jud. Kamelia Vlad, Curtea de Apel Constanţa

Jud. Revi Moga, Curtea de Apel Constanţa

Jud. Mădălina Afrăsinie, Tribunalul Bucureşti

Jud. Amer Jabre, Tribunalul Bucureşti

Jud. Cecilia Jabre, Tribunalul Bucureşti

Jud. Beatrice Ramaşcanu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Tranca Anamaria, Tribunalul Bucureşti

Jud. Matei Dorel George, Tribunalul Bucureşti

Jud. Iuliana Ciolcă, Tribunalul Bucureşti

Jud. Sorin Vasilescu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Doina Segărceanu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Alma Ciornei, Tribunalul Bucureşti

Jud. Aneta Popa, Tribunalul Bucureşti

Jud. Ionica Balan, Tribunalul Bucureşti

Jud. Ioana Constantin, Tribunalul Bucureşti

Jud. Mihaela Nita, Tribunalul Bucureşti

Jud. Ciuculescu Constantin, Tribunalul Bucureşti

Jud. Ovidiu Spânu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Amalia Andone Bontaş, Tribunalul Bucureşti

Jud. Claudia Monica Cipariu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Luchian Constantin Constantinescu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Florin Purigiu, Tribunalul Bucureşti

Jud. Luminiţa Speranţa Târţău, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Georgiana Tudor, Tribunalul Bucureşti

Jud. Valeria Voica, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Elena Roşu, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Georgian Davidoiu, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Liliana Ion Chirita, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Rodica Nicolae, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Diana Gabriela Nastase, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Iulian Tarţau, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Catalin Axinte, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Eduard Cristian Ciobotaru, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Alina Tambulea, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Andreea Popescu, Tribunalul  Bucureşti

Jud. Lupu Miruna Iulia, Tribunalul București

Jud. Cornelia Segarcianu, Tribunalul București

Jud. Iliana Daniela Tanasescu, Tribunalul București

Jud. Roxana Budulan, Tribunalul București

Jud. Aurelian Cadea, Tribunalul Dolj

Jud. Amalia Moleanu, Tribunalul Dolj

Jud. Carmen Mititelu, Tribunalul Dolj

Jud. Gabriela Simion, Tribunalul Dolj

Jud. Diana Mihaela Cotoi, Tribunalul Olt

Jud. Alina Manuela Tarus, Tribunalul Olt

Jud. Lăcrămioara Axinte, Tribunalul Botoşani

Jud. Adrian Toni Neacşu, Tribunalul Vrancea

Jud. Costică Diţă, Tribunalul Vrancea

Jud. Simona Nicolau, Tribunalul Vrancea

Jud. Mariela Dibuş, Tribunalul Vrancea

Jud. Viorica Neacşu, Tribunalul Vrancea

Jud. Mirela Diţă, Tribunalul Vrancea

Jud. Alin Doica, Tribunalul Cluj

Jud. Oana Tatu, Tribunalul Cluj

Jud. Monica Trofin, Tribunalul Cluj

Jud. Alexandrina Marin, Tribunalul Cluj

Jud. Gabriel Bălaşa, Tribunalul Dâmboviţa

Jud. Stoica Ion, Tribunalul Dâmboviţa

Jud. Cătălin Chiriţă, Tribunalul Militar Iaşi

Jud. Iulia Diaconaru, Tribunalul Iaşi

Jud. Narcis Violin Stoica, Tribunalul Iaşi

Jud. Oana Monica Lacusta, Tribunalul Iaşi

Jud. Samoil Maria, Tribunalul Iaşi

Jud. Gabriel Tarlion, Tribunalul Iaşi

Jud. Eduard Smintina, Tribunalul Timiş

Jud.  Andra Andrei, Tribunalul Timiş

Jud. Alexandrina Ioja, Tribunalul Timiş

Jud. Cristina Didraga, Tribunalul Timiş

Jud. Cristina Popovici, Tribunalul Timiş

Jud. Florentina Parvu, Tribunalul Timiş

Jud. Ioan Popescu, Tribunalul Timiş

Jud. Nela-Adelia Florea, Tribunalul Timiş

Jud. Ioana-Mirela Ionescu, Tribunalul Timiş

Jud. Mircea Todor, Tribunalul Timiş

Jud. Gabriela Baragan, Tribunalul Timiş

Jud. Emilia Cioaba, Tribunalul Timiş

Jud. Zorina Horvath, Tribunalul Timiş

Jud. Radu Herciu, Tribunalul Timiş

Jud. Ovidiu Galea, Tribunalul Bihor

Jud. Irina Galea, Tribunalul Bihor

Jud. Angela Tod, Tribunalul Bihor

Jud. Nadia Botea, Tribunalul Bihor

Jud. Florin Filimon, Tribunalul Bihor

Jud. Cristian Monenci, Tribunalul Bihor

Jud. Ciprian Coadă, Tribunalul Constanţa

Jud. Valentin Buliga, Tribunalul Comercial Mureş

Jud. Natalia Roman, Tribunalul Comercial Mureş

Jud. Farkas Hegyi Piroska, Tribunalul Comercial Mureş

Jud. Marinel Santa, Tribunalul Comercial Mureş

Jud. Tudorita Manta, Tribunalul Comercial Mureş

Jud. Moldovan Mihaela Elena, Tribunalul Mureş

Jud. Bereczki Adrian, Tribunalul Mureş

Jud. Bulzan Marcela, Tribunalul Mureş

Jud. Balan Iulian, Tribunalul Mureş

Jud. Marchis Cătălin, Tribunalul Mureş

Jud. Szasz Robert Mihai, Tribunalul Mureş

Jud. Ristache Maria, Tribunalul Mureş

Jud. Avram Simina, Tribunalul Mureş

Jud. Andonie Adriana, Tribunalul Mureş

Jud. Elena Bendea, Tribunalul Comercial Cluj

Jud. Iulian Pacurar, Tribunalul Comercial Cluj

Jud. Dana Dudas, Tribunalul Comercial Cluj

Jud. Monica Ileana Iuga, Tribunalul Comercial Cluj

Jud. Simona Ivanescu, Tribunalul Comercial Cluj

Jud. Daniela Waltner, Tribunalul Maramureş

Jud. Cătălina Marcu, Tribunalul Suceava

Jud. Nadia Mina Codau, Tribunalul Suceava

Jud. Mariana Varga, Tribunalul Vâlcea

Jud. Vasile Viorel, Tribunalul Brăila

Jud. Tudorache Viorica, Tribunalul Brăila

Jud. Tataru Marin, Tribunalul Brăila

Jud. Burlacu Radu, Tribunalul Brăila

Jud. Casaru Ani Mari, Tribunalul Brăila

Jud. Spita Mioara, Tribunalul Brăila

Jud. Ionita Marcela, Tribunalul Brăila

Jud. Nicolau Bogdan, Tribunalul Brăila

Jud. Rosioru Aurelia, Tribunalul Brăila

Jud. Vicol Daniela, Tribunalul Brăila

Jud. Iconaru Corina Gabriela, Tribunalul Brăila

Jud. Teodorescu Cristian Dragoş, Tribunalul Brăila

Jud. Voicila Valerica, Tribunalul Brăila

Jud. Avram Gabriela, Tribunalul Brăila

Jud. Voinea Gianina Elena, Tribunalul Brăila

Jud. Ros Vasilica, Tribunalul Brăila

Jud. Tirlea Mirela, Tribunalul Vaslui

Jud. Manuela Calin Eros, Tribunalul Argeş

Jud. Gheorghe Visan, Tribunalul Buzău

Jud. Aurel Pusca, Tribunalul Buzău

Jud. Grosos Maxim Rodica, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Kiss Zita, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Coman Mihai Ileana, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Florut Melita, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Micle Laura, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Salajan Marta, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Haiduc Simona, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Dragos Adela, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Ruba Georgeta, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Vîlcu Adriana, Tribunalul Satu-Mare

Jud. Cristinel Ghigheci, Tribunalul Braşov

Jud. Cristina Florea, Tribunalul Braşov

Jud. Bogdan Benegui, Tribunalul Braşov

Jud. Diana Rusu, Tribunalul Braşov

Jud. Simona Stefania Matei, Tribunalul Braşov

Jud. Manuela Bonciu, Tribunalul Braşov

Proc. Ioan Sandru, PICCJ

Proc. D. Burduja, Parchetul de pe lângă CAB

Proc. Alexa Nuţă, Parchetul de pe lângă CAB

Proc. Berlic Diana, Parchetul de pe lângă CAB

Proc. Vlad Cătălin, Parchetul de pe lângă CAB

Proc. Sorin Chiriazi, Parchetul de pe lângă CAB

Proc. Ramona Elena Ruxanda, DIICOT

Proc. Laura Ecedi, DIICOT

Proc. Stefănescu Silvia, DIICOT

Proc. Iulia Crişan, DNA

Jud. Cristi Danileţ, Judecătoria Oradea

Jud. Dana Erdei, Judecătoria Oradea

Jud. Loreley Mirea, Judecătoria Oradea

Jud. Florentina Sandu, Judecătoria Oradea

Jud. Marcela Teaha, Judecătoria Oradea

Jud. Florin Bendea, Judecătoria Oradea

Jud. Maria Verdes, Judecătoria Oradea

Jud. Alin Vasonan, Judecătoria Oradea

Jud. Florin Popa, Judecătoria Oradea

Jud. Ovidiu Ciuma, Judecătoria Oradea

Jud. Marian Racolta, Judecătoria Oradea

Jud. Cecilia Rimili, Judecătoria Oradea

Jud. Călin Tătar, Judecătoria Huedin

Jud. Simona Jeni Matei, Judecătoria Huedin

Jud. Liliana Elena Marc, Judecătoria Huedin

Jud. Paula Pacurar, Judecătoria Huedin

Jud. Florin Lupaşcu, Judecătoria Tîrgu-Mureş

Jud. Ana Maria Puiu, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Mihaela Meauca, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Elena Simion, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Alina Loredana Popescu, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud.  Adriana Eneache, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud.  Savin Valentin, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Girigan Carmen Alina, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Neculita Mihaela Florentina, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Pătraşcu Urloiu Paula, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti

Jud. Mihaela Grozescu, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Valentina Petrescu, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Mădălina Birlog, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Cristina Ioniţă, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Mihaela Stancescu, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Marilena Neacşu, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti

Jud. Liviu Zidaru, Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti

Jud. Alexandrina Cucu, Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti

Jud. Simona Neacşu, Judecătoria Buftea

Jud. Daniel Nicola Gheorghiu, Judecătoria Tulcea

Jud. Lavinia Cîrciumaru, Judecătoria Constanţa

Jud. Falcan Claudiu Daniel, Judecătoria Drobeta Turnu Severin

Jud. Adrian Vank, Judecătoria Brăila

Jud. Florin Niţă, Judecătoria Brăila

Jud.Anamaria Chiroi, Judecatoria Brăila

Jud. Virgil Şerban, Judecatoria Brăila

Jud. Claudia Bouleanu, Judecatoria Brăila

Jud. Mirela Ceolpan, Judecatoria Brăila

Jud. Florin Dumitru, Judecatoria Brăila

Jud. Veronica Nae, Judecatoria Brăila

Jud. Speranta Diaconescu Macarenco, Judecatoria Braila

Jud. Nicoleta Dogariu, Judecatoria Brăila

Jud. Gheorghe Moroşanu, Judecătoria Bicaz

Jud. Adam Raluca, Judecătoria Timişoara

Jud. Aman Maria Rodica Antoaneta, Judecătoria Timişoara

Jud. Anastasescu Anca, Judecătoria Timişoara

Jud. Balan Mihai Andrei, Judecătoria Timişoara

Jud. Bălan Ciprian Manuel, Judecătoria Timişoara

Jud. Borza Rodica, Judecătoria Timişoara

Jud. Bugarin Miliţa Judecătoria Timişoara

Jud. Burdan Adina Monica Judecătoria Timişoara

Jud. Caloianu Doina, Judecătoria Timişoara

Jud. Ciocsirescu Monica, Judecătoria Timişoara

Jud. Corobană Eduard Claudiu, Judecătoria Timişoara

Jud. Dumitrescu Gabriela, Judecătoria Timişoara

Jud. Falcan Daniela, Judecătoria Timişoara

Jud. Godean Camelia, Judecătoria Timişoara

Jud. Hantea Gianina, Judecătoria Timişoara

Jud. Isai Angela, Judecătoria Timişoara

Jud. Mandru Luminiţa, Judecătoria Timişoara

Jud. Neda Raluca, Judecătoria Timişoara

Jud. Nica Ana Maria, Judecătoria Timişoara

Jud. Nica Felix Cristian, Judecătoria Timişoara

Jud. Rotuna Alina, Judecătoria Timişoara

Jud. Tira Anişoara Corina, Judecătoria Timişoara

Jud. Sogor Lenuţa, Judecătoria Timişoara

Jud. Mihaela Corbu, Judecătoria Focşani

Jud. Anca Mihaela Trofin, Judecătoria Focşani

Jud. Luminiţa Soare, Judecătoria Focşani

Jud. Emilia Botezatu, Judecătoria Focşani

Jud. Luminiţa Duţă, Judecătoria Focşani

Jud. Oana Jelea, Judecătoria Focşani

Jud. Dinu Jelea, Judecătoria Focşani

Jud. Angelica Cruceanu, Judecătoria Focşani

Jud. Daniel Mirăuţă, Judecătoria Iaşi

Jud. Ciprian Petruş Diaconaru, Judecătoria Iaşi

Jud. Mihaela Coruga Butuca, Judecătoria Iaşi

Jud. Alexandra Neagu, Judecătoria Iaşi

Jud. Laura Hatmanu, Judecătoria Iaşi

Proc. Airinei Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi

Jud. Andreea Cimpoiaşu Tanislav, Judecătoria Moreni

Jud. Nadia Aionese, Judecătoria Reşiţa

Jud. Mădălina Şerban, Judecătoria Avrig

Jud. Marius  Lazăr, Judecătoria Ploieşti

Jud. Rareş Podar, Judecătoria Zalău

Jud. Stef Cristina, Judecătoria Zalău

Jud. Hodis Ioana, Judecătoria Zalău

Jud. Pop Adriana, Judecătoria Zalău

Jud. Flaviu Ardelean, Judecătoria Zalău

Jud. Ioana Ciobănescu, Judecătoria Jibou

Jud. Demis Sparios, Judecătoria Haţeg

Jud. Augustina Livia Nistor, Judecătoria Mangalia

Jud. David Anton Cristian, Judecătoria Mangalia

Jud. Lenuţa Drentea, Judecătoria Mangalia

Jud. Radu Elana Gina, Judecătoria Mangalia

Jud. Ruxandra Grecu, Judecătoria Constanţa

Jud. Cristina Grecu, Judecătoria Constanţa

Jud. Cecilia Andreea Vlad, Judecătoria Constanţa

Jud. Ion Anca Mihaela, Judecătoria Gherla

Jud. Anca Stanciu, Judecătoria Topliţa

Jud. Laura Duţu, Judecătoria Petroşani

Jud. Mihai Gabriel Dutu, Judecătoria Făurei

Jud. Laura Moroiu, Judecătoria Piatra Neamţ

Jud. Robert Cadea, Judecătoria Braşov

Jud. Carmen Solcoi, Judecătoria Braşov

Jud. Bogdan Zdrenghea, Judecătoria Cluj-Napoca

Jud. Lucian Marian, Judecătoria Cluj-Napoca

Jud. Salagean Monica, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Trif  Maria, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Atanasescu Oana, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Cristea Simona, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Stamate Tamas Nicolae, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Mureşan Felix, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Jud. Hotca Corina Crina, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Pop Camelia, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Todor Tamas, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Coste Palincas Simon, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Zbona Adrian, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Dutulescu Mihaela, Judecătoria Satu-Mare

Jud. Ciorba Adrian Ovidiu Simion, Judecătoria Negreşti Oaş

Jud. Surd Vasile, Judecătoria Negreşti Oaş

Jud. Mocan Liliana, Judecătoria Negreşti Oaş

Jud. Neagu Adrian, Judecătoria Carei

Auditor de justitie Lucian Cosmin Manoloiu, INM

Auditor de justiţie Alexandra Lancrajan, INM

Jud. Ovidiu Toth, Judecătoria Alba Iulia

Jud. Marilena Lulea, Judecătoria Reghin

Jud. Alina Neculai, Judecătoria Botoşani

Jud. Daniel Donţete, Judecătoria Horezu

Jud. Ramona Graţiela Milu, Judecătoria Braşov

Jud. Paul Manciu, Judecătoria Curtea de Argeş

Jud. Daniel Darie, Judecătoria Moineşti

Jud. Olguţa Lungu Tranole, Judecătoria Moineşti

Jud. Carmen Nela Paţilea, Judecătoria Moineşti

Jud. Carmen Groapă, Judecătoria Moineşti

Jud. Ramona Rogoz, Judecătoria Moineşti

Jud. Sorin Mihăilă, Judecătoria Moineşti

Jud. Andreea Prichici, Judecătoria Moineşti

Jud. Simona Carmen Panfil, Judecătoria Podu Turcului

Jud. Anca Crăciun, Judecătoria Podu Turcului

Jud. Marilena Daniela Stoicu, Judecătoria Podu Turcului

Jud. Liliana Bădău, Judecătoria Oneşti

Jud. Ion Anghel, Judecătoria Oneşti

Jud. Gheorghe Andronache, Judecătoria Oneşti

Jud. Luminiţa Anghel, Judecătoria Oneşti

Jud. Adrian Asavei, Judecătoria Oneşti

Jud. Aglaia Hogea, Judecătoria Oneşti

Jud. Daniela Popa, Judecătoria Oneşti

Jud. Mirela Liliana Puşcaşu, Judecătoria Oneşti

Jud. Liliana Stroe Munteanu, Judecătoria Oneşti

Jud. Jănică Chiper, Judecătoria Sf. Gheorghe

Jud. Mihai Chiorean, Judecătoria Lugoj

Jud. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad

Jud. Gabriela Ciontu, Judecătoria Craiova

Jud. Daniela Mecleneanu, Judecătoria Craiova

Jud. Daniela Spranceana, Judecătoria Craiova

Jud. Cosmin Dijmărescu, Judecătoria Judecătoria Strehaia


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/jurindbd/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273